Speelschema EK 2016

Groep A Groep D Groep B Groep E Groep C Groep F

Groep A

Frankrijk Roemenië
vrijdag 10 juni - 21:00 uur
Saint-Denis

2 -1
Albanië Zwitserland
zaterdag 11 juni - 15:00 uur
Lens

0 - 1
Roemenië Zwitserland
woensdag 15 juni - 18:00 uur
Parijs

1 - 1
Frankrijk Albanië
woensdag 15 juni - 21:00 uur
Marseille

2 - 0
Roemenië Albanië
zondag 19 juni - 21:00 uur
Lyon

0 - 1
Zwitserland Frankrijk
zondag 19 juni - 21:00 uur
Lille

0 - 0

Groep B

Wales Slowakije
zaterdag 11 juni - 18:00 uur
Bordeaux

2 - 1
Engeland Rusland
zaterdag 11 juni - 21:00 uur
Marseille

1 - 1
Rusland Slowakije
woensdag 15 juni - 15:00 uur
Lille

1 - 2
Engeland Wales
donderdag 16 juni - 15:00 uur
Lens

2 - 1
Rusland Wales
maandag 20 juni - 21:00 uur
Toulouse

0 - 3
Slowakije Engeland
maandag 20 juni - 21:00 uur
Saint-Étienne

0 - 0

Groep C

Polen Noord Ierland
Zondag 12 juni - 18:00 uur
Nice

1 - 0
Duitsland Oekraïne
zondag 12 juni - 21:00
Lille

2 - 0
Oekraïne Noord Ierland
donderdag 16 juni - 18:00 uur
Lyon

0 - 2
Duitsland Polen
donderdag 16 juni - 21:00 uur
Saint-Denis

0 - 0
Oekraïne Polen
dinsdag 21 juni - 18:00 uur
Marseille

0 - 1
Noord Ierland Duitsland
dinsdag 21 juni - 18:00 uur
Parijs

0 - 1

Groep D

Turkije Kroatië
zondag 12 juni - 15:00 uur
Parijs

0 - 1
Spanje Tsjechië
maandag 13 juni - 15:00 uur
Toulouse

1 - 0
Tsjechië Kroatië
vrijdag 17 juni - 18:00 uur
Saint-Étienne

2 - 2
Spanje Turkije
vrijdag 17 juni - 21:00 uur
Nice

3 - 0
Tsjechië Turkije
dinsdag 21 juni - 21:00 uur
Lens

0 - 2
Kroatië Spanje
dinsdag 21 juni - 21:00 uur
Bordeaux

2 - 1

Groep E

Ierland Zweden
maandag 13 juni - 18:00 uur
Saint Denis

1 - 1
België Italië
Maandag 13 juni - 21:00 uur
Lyon

0 - 2
Italië Zweden
vrijdag 17 juni - 15:00 uur
Toulouse

1 - 0
België Ierland
zaterdag 18 juni - 15:00 uur
Bordeaux

3- 0
Italië Ierland
0 - 1
Zweden België
0- 1

Groep F

Oostenrijk Hongarije
dinsdag 14 juni - 18:00 uur
Bordeaux

0 - 2
Portugal IJsland
dinsdag 14 juni - 21:00 uur
Saint-Étienne

1 - 1
IJsland Hongarije
zaterdag 18 juni - 18:00 uur
Marseille

1 - 1
Portugal Oostenrijk
zaterdag 18 juni - 21:00 uur
Parijs

0 - 0
IJsland Oostenrijk
2 - 1
Hongarije Portugal
3 - 3

8e finale 1

Zwitserland Polen
zaterdag 25 juni - 15:00 uur
Saint-Étienne

1 - 1

8e finale 2

Wales Noord-Ierland
zaterdag 25 juni - 18:00 uur
Parijs

1 - 0

8e finale 3

Kroatië Portugal
zaterdag 25 juni - 21:00 uur
Lens

0 - 1

8e finale 4

Frankrijk Ierland
zondag 26 juni - 15:00 uur
Lyon

2 - 1

8e finale 5

Duitsland Slowakije
zondag 26 juni - 18:00 uur
Lille

3 - 0

8e finale 6

Hongarije België
zondag 26 juni - 21:00 uur
Toulouse

0 - 4

8e finale 7

Italië Spanje
maandag 27 juni - 18:00 uur
Saint-Denis

2 - 0

8e finale 8

Engeland IJsland
maandag 27 juni - 21:00 uur
Nice

1 - 2

Kwartfinale 1

Polen Portugal
donderdag 30 juni - 21:00 uur
Marseille

0 - 0

Kwartfinale 2

Wales België
vrijdag 1 juli - 21:00 uur
Lille

3 - 1

Kwartfinale 3

Duitsland Italië
zaterdag 2 juli - 21:00 uur
Bordeaux

0 - 0

Kwartfinale 4

Frankrijk IJsland
zondag 3 juli - 21:00 uur
Saint-Denis

5 - 2

Halve finale 1

Portugal Wales
woensdag 6 juli - 21:00 uur
Lyon

2 - 0

Halve finale 2

Duitsland Frankrijk
donderdag 7 juli - 21:00 uur
Marseille

0 - 2

Finale

Portugal Frankrijk
zondag 10 juli - 21:00 uur
Saint-Denis

1 - 0