Speelschema Kwalificaties EK2020

Bekijk hier het complete programma van de kwalificaties ek 2020. De groepen van de kwalificaties voor EK2020 op een rij en en alle uitslagen van de wedstrijden.

Groep A

Pos. Land GW DS Ptn
1 Engeland 0 0 0
2 Tsjechië 0 0 0
3 Bulgarije 0 0 0
4 Montenegro 0 0 0
5 Kosovo 0 0 0
Bulgarije Montenegro
22 maart 2019 - 20:45 uur
Engeland Tsjechië
22 maart 2019 - 20:45 uur
Kosovo Bulgarije
25 maart 2019 - 20:45 uur
Montenegro Engeland
25 maart 2019 - 20:45 uur
Tsjechië Bulgarije
7 juni 2019 - 20:45 uur
Montenegro Kosovo
7 juni 2019 - 20:45 uur
Bulgarije Kosovo
10 juni 2019 - 20:45 uur
Tsjechië Montenegro
10 juni 2019 - 20:45 uur
Kosovo Tsjechië
7 september 2019 - 15:00 uur
Engeland Bulgarije
7 september 2019 - 18:00 uur
Engeland Kosovo
10 september 2019 - 20:45 uur
Montenegro Tsjechië
10 september 2019 - 20:45 uur
Montengro Bulgarije
11 oktober 2019 - 20:45 uur
Bulgarije Engeland
14 oktober 2019 - 20:45 uur
Tsjechië Kosovo
14 november 2019 - 20:45 uur
Bulgarije Tsjechië
17 november 2019 - 18:00 uur
Kosovo Engeland
17 november 2019 - 18:00 uur

Groep B

Pos. Land GW DS Ptn
1 Portugal 0 0 0
2 Oekraïne 0 0 0
3 Servië 0 0 0
4 Litouwen 0 0 0
5 Luxemburg 0 0 0
Luxemburg Litouwen
22 maart 2019 - 20:45 uur
Portugal Oekraïne
22 maart 2019 - 20:45 uur
Luxemburg Oekraïne
25 maart 2019 - 20:45 uur
Portugal Servië
25 maart 2019 - 20:45 uur
Litouwen Luxemburg
7 juni 2019 - 20:45 uur
Oekraïne Servië
7 juni 2019 - 20:45 uur
Servië Litouwen
10 juni 2019 - 20:45 uur
Oekraïne Luxemburg
10 juni 2019 - 20:45 uur
Litouwen Oekraïne
7 september 2019 - 18:00 uur
Servië Portugal
7 september 2019 - 20:45 uur
Litouwen Portugal
10 september 2019 - 20:45 uur
Luxemburg Servië
10 september 2019 - 20:45 uur
Portugal Luxemburg
11 oktober 2019 - 20:45 uur
Oekraïne Litouwen
11 oktober 2019 - 20:45 uur
Litouwen Servië
14 oktober 2019 - 20:45 uur
Oekraïne Portugal
14 oktober 2019 - 20:45 uur
Portugal Litouwen
14 november 2019 - 18:00 uur
Servië Luxemburg
14 november 2019 - 20:45 uur
Luxemburg Portugal
17 november 2019 - 15:00 uur
Servië Oekraïne
17 november 2019 - 15:00 uur

Groep C (NL)

Pos. Land GW DS Ptn
1 Nederland 0 0 0
2 Duitsland 0 0 0
3 Noord-Ierland 0 0 0
4 Estland 0 0 0
5 Wit-Rusland 0 0 0
Nederland Wit-Rusland
21 maart 2019 - 20:45 uur
Noord-Ierland Estland
21 maart 2019 - 20:45 uur
Nederland Duitsland
24 maart 2019 - 20:45 uur
Noord-Ierland Wit-Rusland
24 maart 2019 - 20:45 uur
Estland Noord-Ierland
8 juni 2019 - 18:00 uur
Wit-Rusland Duitsland
8 juni 2019 - 20:45 uur
Wit-Rusland Noord-Ierland
11 juni 2019 - 20:45 uur
Duitsland Estland
11 juni 2019 - 20:45 uur
Estland Wit-Rusland
6 september 2019 - 20:45 uur
Duitsland Nederland
6 september 2019 - 20:45 uur
Estland Nederland
9 september 2019 - 20:45 uur
Noord-Ierland Duitsland
9 september 2019 - 20:45 uur
Wit-Rusland Estland
10 oktober 2019 - 20:45 uur
Nederland Noord-Ierland
10 oktober 2019 - 20:45 uur
Wit-Rusland Nederland
13 oktober 2019 - 18:00 uur
Estland Duitsland
13 oktober 2019 - 20:45 uur
Duitsland Wit-Rusland
16 november 2019 - 18:00 uur
Noord-Ierland Nederland
16 november 2019 - 20:45 uur
Duitsland Noord-Ierland
19 november 2019 - 18:00 uur
Nederland Estland
19 november 2019 - 20:45 uur

Groep D

Pos. Land GW DS Ptn
1 Zwitserland 0 0 0
2 Denemarken 6 +1 6
3 Ierland 0 0 0
4 Georgië 0 0 0
5 Gibraltar 0 0 0

Groep E

Pos. Land GW DS Ptn
1 Kroatië 0 0 0
2 Wales 0 0 0
3 Slowakije 0 0 0
4 Hongarije 0 0 0
5 Azerbaijan 0 0 0

Groep F

Pos. Land GW DS Ptn
1 Spanje 0 0 0
2 Zweden 0 0 0
3 Noorwegen 0 0 0
4 Roemenië 0 0 0
5 Faroër Eilanden 0 0 0
6 Malta 0 0 0

Groep G

Pos. Land GW DS Ptn
1 Oostenrijk 0 0 0
2 Polen 0 0 0
3 Israël 0 0 0
4 Slovenië 0 0 0
5 Macedonië 0 0 0
6 Letland 0 0 0

Groep H

>
Pos. Land GW DS Ptn
1 Frankrijk 0 0 0
2 IJsland 0 0 0
3 Turkije 0 0 0
4 Albanië 0 0 0
5 Moldavië 0 0 0
6 Andorra 0 0 0

Groep I (BE)

Pos. Land GW DS Ptn
1 België 0 0 0
2 Rusland 0 0 0
3 Schotland 0 0 0
4 Cyprus 0 0 0
5 Kazachstan 0 0 0
6 San Marino 0 0 0

Groep J

Pos. Land GW DS Ptn
1 Italië 0 0 0
2 Bosnië Herzegovina 0 0 0
3 Finland 0 0 0
4 Griekenland 0 0 0
5 Armenië 0 0 0
6 Liechtenstein 0 0 0